metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)13.06.2017 14:50

Pana wicestarostę Wojtysiaka widziałem, ale pan starosta Cubała jakoś nie rzucił mi się w oczy.

90


kolega ~kolega (Gość)13.06.2017 15:48

A Mietek zawsze na pierwszym planie,tak było w szkole .Ma w sobie aktywność od zarania dziejów .

70


Renulkka ~Renulkka (Gość)13.06.2017 19:24

Stasek i m jak miłość czy oni jeszcze śpią ... tak ciężko pracują ma okolicznych imprezach by wypromować się przed kolejnymi wyborami. Jak tak dalej pójdzie a jeszcze rok przedewyboczy przed nami to się wykończą BIDULKI.

71


matura86 ~matura86 (Gość)13.06.2017 20:18

Renulkko-damulko, czy ty wszędzie widzisz tylko promowanie się władz? Popatrz na promowanie się swojego Antka M. Chcesz coś zrobić dobrego dla kraju, to jedź do Afganistanu. Powalczysz w słusznej sprawie, a my tu odetchniemy od głupich postów bojowników o... właśnie, o co??? 50 lecie, to okazja do naszego spotkania po latach. Naszego, czyli absolwentów. Tobie i tobie podobnym nic do tego. Że też nie ma kary na te PISuary.

33


loko ~loko (Gość)13.06.2017 20:28

Czy ludzie z psl-u to tylko jako goście jeżdżą się najeść czy jeszcze usiłują coś robic od wielu wielu lat ??

52


Alojzy ~Alojzy (Gość)13.06.2017 21:44

Pracownicy powiatu to pracują w ogóle czy tylko się rozbijają po imprezach. Są wszędzie, tylko nie za biurkiem...

71


matura86 ~matura86 (Gość)13.06.2017 22:49

Do loko - następny mądry. Byłeś? Widziałeś? Co widziałeś? Bo ja byłem i widziałem. Z władz PSL, to chyba tylko wicestarosta. Dla równowagi, z PIS jedna działaczka (chyba dyrektorka którejś szkoły). Za absolwentów nie odpowiadam, bo nie wiem kto gdzie należy. Jeśli widziałeś więcej, napisz konkretnie, a nie tylko wyświechtane, głupie slogany. A jeszcze z PSL był Janek Stachowiak, dyrektor wydziału oświaty w starostwie, przewodnicząca i Jej zastępca Rady Powiatu, oraz Marek Mazur, od lat współpracujący ze szkołą w dziedzinie sportu. Trudno, żeby nie zaprosić przedstawicieli z powiatu, skoro powiat jest organem prowadzącym szkołę. Wszyscy zresztą zmyli się dość szybko, zaraz po części oficjalnej. Masz inną wiedzę, to się podziel, a nie klep hasełek bezmyślnie. To była nasza impreza i postronnym wara!

14


ciekawy ~ciekawy (Gość)13.06.2017 23:26

Ludzie! Napiszcie wreszcie coś o przebiegu tej imprezy! Co to była za część artystyczna?Ze zdjęć wynika, że ciekawa.

30


Uczen ~Uczen (Gość)14.06.2017 09:47

Zapłaciłem 150 zł za wstep na biesiadę. O godzinie 19 nie było już co zjesc. Od samego dyrektora szkoły było około 50 osób zaproszonych gości którzy nie mieli nic wspólnego ze szkołą. ogólnie była bieda na imprezie, byłem 10 lat temu na 40leciu szkoły nawet nie ma co porównywać. pan dyrektor już nawet z nazwy szkoły usunął rolnictwo. Szkoda jedną z najlepszych szkół rolniczych i jeszcze 3-4 lata i od starostwa to ptak wykupi.

84


gość 44 ~gość 44 (Gość)14.06.2017 21:29

Klasyczny przykład jak z pięknego jubileuszu można zrobić hucpę .Jako absolwent tej szkoły jestem zniesmaczony . Dziesięć lat temu było ok 800 absolwentów ,teraz może 200 . Opłata wynosiła 70 zł impreza zakończyła się nad zalewem u Łysego, jedzenia i picia było pod dostatkiem. Tym razem cena z sufitu brak reklamy tego wydarzenia w radiu i prasie nawet wWolborzu żadnego plakatu .Godne pożałowania jest potraktowani emerytowanych nauczycieli i pracowników .

61


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat